Luxury Hair Academy to pierwsza i jedyna marka w Polsce prowadząca szkolenia z przedłużania i zagęszczania włosów metodami ekologicznymi. Metody są obecnie bardzo popularne w USA, z których korzystają od wielu lat najbardziej znane gwiazdy Hollywood. Nasze metody są również cenione przez kobiety, które na co dzień chcą odmienić swój image i poczuć się wyjątkowo. 

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która zdobyła doświadczenie poza granicami kraju, potwierdzone licznymi certyfikatami. Szkolenia są niezbędne, zapewniają wiedzę i umiejętności konieczne do poprawnego wykonania zabiegu przedłużania włosów. Szeroki wachlarz szkoleń realizowanych przez instruktorów Luxury Hair Academy, gwarantuje zdobycie atrakcyjnego zawodu, bądź podniesienia kwalifikacji zawodowych, co przełoży się na zwiększenie liczby klientów. Marka Luxury Hair Academy to marka łącząca w sobie najwyższej jakości produkty i usługi. Certyfikat otrzymany po ukończeniu szkolenia jest potwierdzeniem i gwarancją najwyższej jakości wiedzy oraz umiejętności w zakresie poznanych metod.

Szkolenia prowadzone są głównie w Warszawie, odbywają się w pięknych, przestronnych i nowoczesnych oraz klimatyzowanych wnętrzach. Komfort pracy i atmosfera są dla nas niezwykle ważne. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone stanowiska wraz z niezbędnymi do pracy akcesoriami, gdzie pod okiem naszych ekspertów poznają Państwo wszystkie metody ekologicznego przedłużania włosów. 

W naszej ofercie szkoleniowej znajdują się zarówno szkolenia indywidualne jak i grupowe. 

Rezerwuj szkolenie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefony 600 770 750 lub adresem e-mail office@luxuryhair.pl.