Filtruj według

Falowane

Falowane

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Włosy falowane cięte czarne

235,77 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów indyjskich, doskonałej jakości, gęste, bardzo zdrowe, posortowane według odpowiednich długości o gramaturze 95-100 gram. Włosy o długiej żywotności stosowane w technikach: keratynowa, mikroringowa, ultradżwiękowa oraz wiele innych. 

Włosy falowane cięte...

268,29 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów indyjskich, doskonałej jakości, gęste, bardzo zdrowe, o naturalnej strukturze fali, gramaturze 95-100 gram. Włosy o długiej żywotności ,nadają się do kilkukrotnego zastosowania. Stosowane w technikach: keratynowa, mikroringowa, ultradżwiękowa ,laserowa oraz wiele innych. Zwrot do 14 dni na koszt sprzedawcy.

Włosy falowane szyte blond

308,94 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów indyjskich najwyższej jakości. Włosy gęste, zdrowe, lśniące posortowane w gramaturach 95- 100 g. Włosy o długiej żywotności, nadające się do wielokrotnej aplikacji tylko ekologicznymi metodami przedłużania i zagęszczania włosów.

Włosy szyte Ognisty brąz -...
  • Wyprzedaż!

Włosy szyte Ognisty brąz -...

203,25 zł Cena

Naturalne falowane włosy pochodzenia indyjskiego szyte na taśmie, bardzo dobrej jakościo kolorze ognistego brązu opalonego słońcem. Włosy idealne dokoloryzacji i stylizacji, używane do najnowszych metod przedłużaniai zagęszczania.

Włosy szyte Słoneczny blond
  • Wyprzedaż!

Włosy szyte Słoneczny blond

243,90 zł Cena

Naturalne włosy słowiańskie  naturalne szyte na taśmie,bardzo zdrowe o różnych długościach, gramaturze (95-100 gram), bardzo dobrej jakości, podatne na koloryzację i stylizacje, używane do najnowszych metod przedłużania i zagęszczania włosów lub stworzenia własnego clip-on. Struktura falowana , przeplatana w dwóch odcieniach blond z domieszką ciemny blond,czasami przypominająca balejaż. Wspaniała okazja by odmienić swój wizerunek i poczuć się piękną.Zwrot towaru do 14 dni na koszt sprzedawcy.