Afro-loki

Absolutny hit który zdobywa coraz więcej zwolenników już w naszej Academy  Luxuryhair . Afro-loki to nowy trend, który zawitał do nas prosto z Londynu. To syntetyczne włosy które imitują afro, dostępna szeroka gama kolorów, długości i odcieni sprawia idealną fryzurę, te drobne loczki w dużej ilości – i to połączenie stanowi efekt WOW.

W afro możesz postawić na każdy styl : sportowy lub elegancki. Wystarczy ,że dobrze dobierzesz kolor, skręt i długość a wygląd zawsze będzie perfekcyjny. Metamorfoza jest nie inwazyjny, nie niszczy naturalnych włosów, bez dodatków klejów, czy innych środków chemicznych.

Oferujemy dużą gamę szkoleń grupowych lub indywidualnych w różnych terminach i miejscach. Organizujemy szkolenia dla osób prywatnych lub dla osób  prowadzących działalność gospodarczą z dofinansowania. Zadzwoń do nas 600770750, a ustalimy dla Ciebie Twój wybrany termin.

Certyfikat w języku polskim.

Luxuryhair Academy posiada wpis instytucji szkoleniowej do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr ewidencyjnym 2.28/00103/2020.

Plan szkolenia:  10-18 godz.

1.Część teoretyczna

-przedstawienie, opis aplikacji afro-loków

-kolory, struktury włosów

-pielęgnacja

-trychologia

-dobór kolorów

-cieniowanie

-metody ściągania afro-loków

2.Część praktyczna

3.Wręczenie Certyfikatu