Długie, gęste włosy to marzenie wielu kobiet z różnych kultur i krajów. Zmiana fryzury sprawia, że zmienia się też sposób postrzegania samej siebie. Niestety nie każda z nas ma możliwość być posiadaczką pięknych, długich włosów.

Na rynku dostępnych jest wiele metod przedłużania lub zagęszczania włosów i wciąż powstają nowe. Z tego powodu zainteresowany tym zabiegiem klient często czuje się zagubiony i przytłoczony ogromem ofert, nie wie, która z metod jest dla niego najlepsza. Tymczasem odpowiedź na to pytanie zależy od kilku czynników, takich jak styl życia, budżet czy efekt, jaki chcemy osiągnąć.

Biorąc udział w wielu szkoleniach w różnych zakątkach świata, nasza firma wybrała najlepsze, całkowicie nieinwazyjne metody przedłużania, zachowując doskonałą kondycję włosów własnych. Zależy nam na naturalnym efekcie, dlatego oferujemy innowacyjne, nieznane dotąd na naszym rynku propozycje przedłużania nie ingerujące w strukturę włosa. Polecane przez naszą firmę metody są na tyle łatwe w zastosowaniu, że nie wymagają zdolności fryzjerskich ani drogiego specjalistycznego sprzętu; można z łatwością wykonać je w domu z pomocą bliskiej osoby, co pozwoli oszczędzić pieniądze i długie godziny spędzone w salonie. Włosy przedłużane w ten sposób można wielokrotnie zdejmować i zakładać, a przy odpowiedniej pielęgnacji ich trwałość wynosi nawet do kilku lat.

Przy przedłużaniu włosów używamy wyłącznie włosów szytych na taśmie najwyższej jakości dostępnych na rynku światowym. Układają się one tak jak naturalne włosy, nie rozdzielają się w pojedyncze pasemka, co daje efekt naturalnej fryzury. Włosy te można farbować, modelować, a ponieważ leżą naturalnie, fryzura zawsze będzie wyglądać olśniewająco.

Oferujemy również włosy cięte w kucyk, które używane są dotychczas w postaci metod: keratynowej, ultradźwiękowej, kanapkowej lub mikroringowej i wielu innych powszechnie znanych. Do zagęszczenia włosów potrzebujemy ok. 100 g, a do uzyskania zadowalającego efektu przedłużenia z zagęszczeniem ok. 150-200 g. Włosy cięte, jakie oferujemy w naszym asortymencie są naturalne, zdrowe lśniące i najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane tak by przy ich aplikacji zadowolić najbardziej wymagających klientów.