Luxury Hair Academy to pierwsza  w Polsce prowadząca szkolenia z przedłużania i zagęszczania włosów metodami ekologicznymi. Metody są bardzo popularne w USA i wielu krajach zachodnich . Nasze metody są również cenione przez kobiety, które na co dzień chcą odmienić swój image i poczuć się wyjątkowo. 

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która zdobyła doświadczenie poza granicami kraju, potwierdzone licznymi certyfikatami. Szkolenia są niezbędne, zapewniają wiedzę i umiejętności konieczne do poprawnego wykonania zabiegu przedłużania włosów. Szeroki wachlarz szkoleń realizowanych przez instruktorów Luxury Hair Academy, gwarantuje zdobycie atrakcyjnego zawodu, bądź podniesienia kwalifikacji zawodowych, co przełoży się na zwiększenie liczby klientów. Marka Luxury Hair Academy to marka łącząca w sobie najwyższej jakości produkty i usługi. Certyfikat otrzymany po ukończeniu szkolenia jest potwierdzeniem i gwarancją najwyższej jakości wiedzy oraz umiejętności w zakresie poznanych metod.

Szkolenia prowadzone są głównie w Warszawie, w małych grupach  w pięknych, przestronnych i nowoczesnych oraz klimatyzowanych wnętrzach. Komfort pracy i atmosfera są dla nas niezwykle ważne. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone stanowiska wraz z niezbędnymi do pracy akcesoriami, gdzie pod okiem naszego experta poznają Państwo wszystkie metody ekologicznego przedłużania włosów zwanymi sew in, tissage, warkoczykowa czy japońska, tj sewin(ang.)

W naszej ofercie szkoleniowej znajdują się zarówno szkolenia indywidualne jak i grupowe. 


Szkolenia zostały opracowane tak, by przedstawić, pokazać i nauczyć krok po kroku wszystkich metod w zakresie ekologicznego przedłużania włosów. Panel szkoleniowy obejmuje 6 metod zagęszczania i przedłużania włosów . Są to metody łatwe i proste w założeniu oraz zdejmowaniu, nieinwazyjne, nie wymagające czasochłonnej i żmudnej pracy, bez widocznych splotów, dające fenomenalny efekt, zadowalający najbardziej wymagającego klienta. Do prezentowanych metod nie używamy keratyny, klejów i sztucznych substancji chemicznych, które mogłyby zaburzyć naturalną strukturę włosa.W poznanych metodach, jedna jest antyalergiczna , druga dla osób z oznakami chorobowymi tj łysienie plackowate, inne dla włosów cienkich lub rzadkich, pozostałe dla przedłużenia lub zagęszczenia włosów. Luxuryhair Academy posiada wpis instytucji szkoleniowej do Rejestru Instutucji Szkoleniowych pod nr ewidencyjnym 2.28/00103/2020

 • Cześć teoretyczna (10:00)
  • pochodzenie włosów
  • struktura włosów
  • pozyskiwanie włosów
  • przedstawienie metod przedłużania włosów
  • pielęgnacja włosów
 • Przerwa obiadowa (12:30)
 • Panel praktyczny cz.1 (13:00)
 • Przerwa kawowa (15:30)
 • Panel praktyczny cz.2 (15:45)
 • Wręczenie certyfikatów (17:45)

Cena szkolenia jednodniowego w grupie 3-5 osób 1599 zł

Cena szkolenia indywidualnego jednodniowego 1999 zł