Najczęściej kupowane

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Liftingujące plastry do...

64,23 zł Cena

Plastry liftingujące twarz oraz szyję to jedyny taki produkt na świecie, który nadaje natychmiastowy efekt liftingu bez potrzeby użycia skalpela.One Day lift.

Film instruktażowy użycia plastrów na naszej stronie www.luxuryhair.pl, w zakładce PLASTRY LIFTINGUJĄCE

Plastry podnoszące biust

20,33 zł Cena

Plastry podnoszące biust to idealne rozwiązanie, gdy chcemy założyć sukienkę lub bluzkę z bardzo głębokim dekoltem lub mieć odkryte plecy. Film https://www.youtube.com/embed/8C2wTl-KzwQ Plastry możesz nosić również pod kostiumem kąpielowym, bluzkę lub sukienkę z wycięciem na plecach . Plastry pasują do rozmiaru A, B, C, D i można je nosić maksymalnie 12 godzin. Zestaw zawiera 20 sztuk plastrów, 10 okrągłych plastrów na sutki, 10 plastrów modelujących biust.Film instruktażowy na naszej stronie luxuryhair.pl

Mink Eyelashes DAY -...

16,25 zł Cena

Rzęsy DAY stworzone do codziennej aplikacji. Delikatne i rzadsze w swojej strukturze, idealnie podkreślają naturalne spojrzenie w ciągu dnia. Ekskluzywne opakowanie  idealnie nadają się jako prezent.

W naszym asortymencie posiadamy różne rodzaje opakowań:

- dla 1 pary

- dla 2 par

- dla 3 par

- dla 4 par

Prosimy podać w wiadomości wybrane przez siebie opakowanie oraz rodzaj rzęs (HOLLYWOOD, 7D, DAY, NIGHT).

Rzęsy pakowane są w ekskluzywnych pudełkach, idealnie nadają się jako prezent!

W razie pytań prosimy o kontakt.

Nanoringi z silikonem 200...

16,25 zł Cena

Nano-ringi z wykończeniem silikonowym, są jednej wielkości, niezbędne do przedłużania włosów różnymi metodami  , używane do przedłużania lub zagęszczania włosów krótkich lub rzadkich , jak i również do metod Nano-ring Hair Extension. Wewnątrz ringów wykończone jest silikonem uniemożliwiającym zsuwanie się pasm lub łamaniem się włosów. Dostępne są 4 kolory: blond , ciemny blond , brązowy , czarny.Wybierz kolor i podaj go dla naszej informacji. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Kontakt w zakładce

Klips fryzjerski długi

3,24 zł Cena

Metalowe klipsy fryzjerskie niezbędne w każdym salonie. Wytrzymałe, wygodne i łatwe w użyciu. Doskonale sprawdzają się przy oddzielaniu pasm włosów oraz podczas wszelkich zabiegów fryzjerskich.

Klej do rzęs naturalnych i...

8,12 zł Cena

Klej do rzęs LUXURYHAIR to idelny produkt stworzony z myślą dla naszych ekskluzywnych klientek . Jego konsystencja nadaje się do naturalnych jak i sztucznych rzęs na pasku lub kępek. Bardzo mocny , niealergiczny , nie barwiący skóry, biały  a po wyschnięciu staje się bezbarwny i przeżroczysty. Klej LUXURYHAIR został opracowany według nowej formuły , co sprawia że jest znacznie lepszy od innych kleji nam znanych na rynku.

Klips fryzjerski krótki

1,62 zł Cena

Metalowe klipsy fryzjerskie krótkie niezbędne w każdym salonie. Wytrzymałe, wygodne i łatwe w użyciu. Doskonale sprawdzają się przy oddzielaniu pasm włosów oraz podczas wszelkich zabiegów fryzjerskich.

Mikroringi z silikonem...

28,45 zł Cena

Mikroringi z wewnętrzną powłoczką silikonową LUXURYHAIR do przedłużania i zagęszczania włosów metodami ekologicznymi lub standardowymi. Łatwe w aplikacji, niezwykle wytrzymałe i mało widoczne. Wykończenie silikonowe sprawia,że mikroringi trzymają się lepiej na włosach, chronią przed łamaniem się. W zależności od metody przedłużania i sposobu aplikacji można użyć różnych rozmiarów. W naszym asortymencie posiadamy 4 kolory mikroringów ,1# czarny , 5 # brązowy, 6# ciemny blond, 13# blond ,w rozmiarze M.  Wybierz kolor i podaj go do naszej informacji. Więcej pod nr tel. w zakładce. 

Włosy proste szyte blond

308,94 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów słowiańskich zszytych na taśmie, używana do metod ekologicznych. Włosy są doskonałej jakości, bardzo zdrowe, cechujące się długą żywotnością, doskonale nadające się do wielokrotnego przedłużania, kręcenia lub prostowania. Włosy są o gramaturze 95-100 gram. Nasze włosy wykorzystywane są w najnowszych technikach przedłużania lub zagęszczania włosów  tj. splot microringowy, splot nanoringowy, splot afrykański, splot kępkowy, splot zaciskowy i kilku innych .

Igła w kształcie litery C...

1,63 zł Cena

Igła w kształcie litery C służąca do przedłużania włosów metodami ekologicznymi. Jej kształt ułatwia i przyśpiesza pracę i aplikację włosów szytych.

Nici merceryzowane do...

16,25 zł Cena

Nić merceryzowana do przedłużania włosów metodami ekologicznymi . Bardzo wytrzymała,mocna, o jedwabnej strukturze. Długośc szpuli 2500 m. PROSZĘ PODAĆ KOLOR. Więcej informacji pod 600770750

Mikroringi z silikonem...

32,51 zł Cena

Mikroringi z wewnętrzną powłoczką silikonową LUXURYHAIR.pl  do przedłużania i zagęszczania włosów metodami ekologicznymi lub standardowymi. Łatwe w aplikacji, niezwykle wytrzymałe i mało widoczne. Wykończenie silikonowe sprawia,że mikroringi trzymają się lepiej na włosach, chronią przed łamaniem się. W zależności od metody przedłużania i sposobu aplikacji można użyć różnych rozmiarów. W naszym asortymencie posiadamy 4 kolory mikroringów ,1 czarny , 5  brązowy, 6 ciemny blond, 13 blond ,w  rozmiarze S  .  Więcej pod nr tel . w Zakładce o sprzedającym.