Filtruj według

Akcesoria

Akcesoria

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Ekskluzywna szczotka do...

16,25 zł Cena

Ekskluzywna szczotka do każdego rodzaju włosów ze szczeciny dzika z tzw. "rozczesywaczem", umieszczonym na pneumatycznej poduszce. Idealna dla włosów przedłużanych, gęstych i długich. Zaprojektowana dla naszej firmy o wytrzymałej konstrukcji, wygodnej rączce która nie elektryzująca się, pozwala na dokładne rozczesywanie najbardziej wymagających włosów. Wykonana z ogromną starannością i dbałością, dzięki czemu pozwala na długie użytkowanie.

Szydełko do MIKRORINGÓW z...

6,50 zł Cena

Drewniane szydełko do MIKRORINGÓW służące do przedłużania włosów metodami ekologicznymi jak i standardowymi. Cieniutka pętelka na końcu przystosowana jest do mikroringów jak i tulejek z silikonem i bez silikonu.

Szydełko z zapadką do...

5,69 zł Cena

Drewniane szydełko z zapadką do przedłużania włosów metodą ekologiczną lub mikroringową. Idealnie zastępuje szydeło z pętelką , bardziej wytrzymałe,stabilnie i mocne .

Szczypce do...

8,93 zł Cena

Szczypce do zaciskania ringów,tulejek ,wyprofilowane. Dzięki ergonomicznej wewnętrznej ,karbonowanej powierzchni łatwe i stabilne podczas pracy .

Igła w kształcie litery C...

1,63 zł Cena

Igła w kształcie litery C służąca do przedłużania włosów metodami ekologicznymi. Jej kształt ułatwia i przyśpiesza pracę i aplikację włosów szytych.

Nici merceryzowane do...

16,25 zł Cena

Nić merceryzowana do przedłużania włosów metodami ekologicznymi . Bardzo wytrzymała,mocna, o jedwabnej strukturze. Długośc szpuli 2500 m. PROSZĘ PODAĆ KOLOR. Więcej informacji pod 600770750

Profesjonalny grzebień ze...

4,87 zł Cena

Profesjonalny grzebień wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Bardzo mocny , odporny na działanie wysokich temperatur i różne środki wykorzystywane w salonach fryzjerskich. Metalowa końcówka służy do oddzielania pasm i innych czynności fryzjerskich

Klips fryzjerski długi

3,24 zł Cena

Metalowe klipsy fryzjerskie niezbędne w każdym salonie. Wytrzymałe, wygodne i łatwe w użyciu. Doskonale sprawdzają się przy oddzielaniu pasm włosów oraz podczas wszelkich zabiegów fryzjerskich.

Klips fryzjerski krótki

1,62 zł Cena

Metalowe klipsy fryzjerskie krótkie niezbędne w każdym salonie. Wytrzymałe, wygodne i łatwe w użyciu. Doskonale sprawdzają się przy oddzielaniu pasm włosów oraz podczas wszelkich zabiegów fryzjerskich.

Szydełko drewniane do...

9,75 zł Cena

Szydełko  do Nanoringów cechuje się  łatwośćą użycia Dzięki zakończeniu z łatwością można przełożyć przez nie nanoringi zwykłe oraz z silikonem. Nadaję się także do zakładania pasemek z użyciem mikroringów, co czyni je uniwersalnym narzędziem.

Cążki Szczypce do...

23,58 zł Cena

Cążki, Szczypce to niezbędne narzędzie do zdejmowania włosów przedłużanych m. in do rozgniatania łączeń keratynowych. Kupując nasze produkty masz 100 % pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości

Remover niebieski do...

24,38 zł Cena

Remover niebieski do usuwania zgrzewów keratynowych. Idealny,skuteczny, łatwy w użyciu. Nie niszczy włosów,nie zawiera acetonu, hipoalergiczny,wystarczy nanieść niewielką ilość na sklejone łącze keratynowe, odczekać chwilę, poluzować miejsce cązkami, a następnie ściągnąć pasemko