Włosy

Włosy

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Włosy proste cięte blond

268,29 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów słowiańskich, doskonałej jakości, gęste, bardzo zdrowe,  o gramaturze 95-100 gram. Włosy o długiej żywotności stosowane w technikach: keratynowa, mikroringowa, ultradżwiękowa oraz wiele innych. Zwrot towaru do 14 dni na koszt sprzedawcy.

Włosy falowane cięte czarne

235,77 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów indyjskich, doskonałej jakości, gęste, bardzo zdrowe, posortowane według odpowiednich długości o gramaturze 95-100 gram. Włosy o długiej żywotności stosowane w technikach: keratynowa, mikroringowa, ultradżwiękowa oraz wiele innych. 

Włosy kręcone cięte czarne

235,77 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów naturalnych  indyjskich, doskonałej jakości, gęste, bardzo zdrowe,  o gramaturze 95-100 gram. Włosy o długiej żywotności stosowane w technikach: keratynowa, mikroringowa, ultradżwiękowa oraz wiele innych. Zwrot do 14 dni na koszt sprzedawcy

Włosy proste cięte czarne

235,77 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów indyjskich, doskonałej jakości, gęste, bardzo zdrowe,  o gramaturze 95-100 gram. Włosy o długiej żywotności stosowane w technikach: keratynowa, mikroringowa, ultradżwiękowa oraz wiele innych. Zwrot towaru do 14 dni na koszt sprzedawcy.

Włosy falowane cięte...

268,29 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów indyjskich, doskonałej jakości, gęste, bardzo zdrowe, o naturalnej strukturze fali, gramaturze 95-100 gram. Włosy o długiej żywotności ,nadają się do kilkukrotnego zastosowania. Stosowane w technikach: keratynowa, mikroringowa, ultradżwiękowa ,laserowa oraz wiele innych. Zwrot do 14 dni na koszt sprzedawcy.

Włosy kręcone szyte czarne

276,42 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów indyjskich najwyższej jakości. Włosy gęste, zdrowe, lśniące o gramaturze 95- 100 g. Włosy o długiej żywotności, nadające się do wielokrotnej aplikacji  ekologicznymi metodami przedłużania i zagęszczania włosów.Zwrot towaru do 14 dni na koszt sprzedawcy.

Włosy proste cięte brąz

268,29 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów indyjskich, doskonałej jakości, gęste, bardzo zdrowe,  o gramaturze 95-100 gram. Włosy o długiej żywotności stosowane w technikach: keratynowa, mikroringowa, ultradżwiękowa oraz wiele innych. Zwrot towaru do 14 dni na koszty sprzedawcy.

Włosy szyte Afrykański skręt
  • Wyprzedaż!

Włosy szyte Afrykański skręt

162,60 zł Cena

Naturalny włosy szyte na taśmie, dla klientek ceniących sobie ekstrawagancki look. Włosy o różnych długościach i gramaturze 95-100, bardzo dobrej jakości, podatne na koloryzacje i stylizacje. Używane do najnowszych metod zagęszczania i przedłużania włosów.

Włosy falowane szyte blond

308,94 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów indyjskich najwyższej jakości. Włosy gęste, zdrowe, lśniące posortowane w gramaturach 95- 100 g. Włosy o długiej żywotności, nadające się do wielokrotnej aplikacji tylko ekologicznymi metodami przedłużania i zagęszczania włosów.

Włosy proste cięte jasny brąz

268,29 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów słowiańskich, doskonałej jakości, gęste, bardzo zdrowe, gęste o gramaturze 95-100 gram. Włosy o długiej żywotności stosowane w technikach: keratynowa, mikroringowa, ultradżwiękowa oraz wiele innych. Zwrot towaru do 14 dni na koszt sprzedawcy.

Włosy szyte Ognisty brąz -...
  • Wyprzedaż!

Włosy szyte Ognisty brąz -...

203,25 zł Cena

Naturalne falowane włosy pochodzenia indyjskiego szyte na taśmie, bardzo dobrej jakościo kolorze ognistego brązu opalonego słońcem. Włosy idealne dokoloryzacji i stylizacji, używane do najnowszych metod przedłużaniai zagęszczania.

Włosy proste cięte ciemny...

268,29 zł Cena

Ekskluzywna linia włosów słowiańskich, doskonałej jakości, gęste, bardzo zdrowe, posortowane według odpowiednich długości o gramaturze 95-100 gram. Włosy o długiej żywotności stosowane w technikach: keratynowa, mikroringowa, ultradżwiękowa oraz wiele innych.