Mink Eyelashes HOLLYWOOD - naturalne rzęsy z norek

20,33 zł

Rzęsy HOLLYWOOD to wyjątkowe podkreślenie oczu na miarę Hollywood! Piękna struktura w kształcie wachlarza, otwiera zewnętrzne kąciki oka, dając efekt kociego spojrzenia.

W naszym asortymencie posiadamy różne rodzaje opakowań:

- dla 1 pary

- dla 2 par

- dla 3 par

- dla 4 par

Prosimy podać w wiadomości wybrane przez siebie opakowanie oraz rodzaj rzęs (HOLLYWOOD, 7D, DAY, NIGHT).

Rzęsy pakowane są w ekskluzywnych pudełkach, idealnie nadają się jako prezent!

W razie pytań prosimy o kontakt.

Ilość
Dostępne

Rzęsy marki Luxury Hair są wyjątkowo ekskluzywne, najwyższej jakości, miękkie, o idealnym profilu i blasku, w pełni naturalne, lekkie i delikatne! W całości wykonane ręcznie z futra norek syberyjskich, nie poddane obróbce chemicznej. Warto dodać, że przy obróbce i tworzeniu naszych rzęs, kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo zwierząt. Włos potrzebny do tworzenia rzęs jest pozyskiwany podczas wyczesywania, dzięki czemu żadne ze zwierząt nie ucierpiało. Stworzone dla najbardziej wymagających klientek, które z powodu alergii lub innych okoliczności nie mogą na co dzień przedłużać rzęs, a chcą podkreślić swoje spojrzenie i poczuć się pięknie oraz wyjątkowo. Nasze rzęsy są niezwykle trwałe, nadają się do wielokrotnej aplikacji. Wszystkie produkty zaprojektowano i wykonano w USA. 

Stwórz własny zestaw rzęs na każdą okazję! Już teraz możesz skomponować indywidualny zestaw rzęs według indywidualnych preferencji!

Nasze rzęsy są w ekskluzywnych opakowaniach widoczncy na zdjęciach. Tak zapakowane rzęsy idealnie nadają się jako luksusowy prezent.

Profil
C
Grubość
0,07mm
Kolor
Głęboka czerń
Materiał
100% futro z norek

Specyficzne kody

7 innych produktów w tej samej kategorii: