• Nowy

Mink Eyelashes DAY - naturalne rzęsy z norek

20,32 zł

Rzęsy DAY stworzone do codziennej aplikacji. Delikatne i rzadsze w swojej strukturze, idealnie podkreślają naturalne spojrzenie w ciągu dnia. Ekskluzywne opakowanie  idealnie nadają się jako prezent.

Rabaty są łączne dla wszystkich rodzajów rzęs.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Razem Oszczędzasz
2 17,32 zł 34,63 zł Do 6,00 zł
3 14,32 zł 42,95 zł Do 18,00 zł
4 11,32 zł 45,27 zł Do 36,00 zł
Ilość
Dostępne

Rzęsy marki Luxury Hair są wyjątkowo ekskluzywne, najwyższej jakości, miękkie, o idealnym profilu i blasku, w pełni naturalne, lekkie i delikatne! W całości wykonane ręcznie z futra norek syberyjskich, nie poddane obróbce chemicznej. Warto dodać, że przy obróbce i tworzeniu naszych rzęs, kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo zwierząt. Włos potrzebny do tworzenia rzęs jest pozyskiwany podczas wyczesywania, dzięki czemu żadne ze zwierząt nie ucierpiało. Stworzone dla najbardziej wymagających klientek, które z powodu alergii lub innych okoliczności nie mogą na co dzień przedłużać rzęs, a chcą podkreślić swoje spojrzenie i poczuć się pięknie oraz wyjątkowo. Nasze rzęsy są niezwykle trwałe, nadają się do wielokrotnej aplikacji. Wszystkie produkty zaprojektowano i wykonano w USA. 

Stwórz własny zestaw rzęs na każdą okazję! Już teraz możesz skomponować indywidualny zestaw rzęs według indywidualnych preferencji!

Nasze rzęsy są w ekskluzywnych opakowaniach widoczncy na zdjęciach. Tak zapakowane rzęsy idealnie nadają się jako luksusowy prezent.

Profil
C
Grubość
0,07mm
Kolor
Głęboka czerń
Materiał
100% futro z norek

Specyficzne kody

7 innych produktów w tej samej kategorii: