Filtruj według

Promocje

Promocje

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Liftingujące plastry do...

64,23 zł Cena

Plastry liftingujące twarz oraz szyję to jedyny taki produkt na świecie, który nadaje natychmiastowy efekt liftingu bez potrzeby użycia skalpela.One Day lift.

Film instruktażowy użycia plastrów na naszej stronie www.luxuryhair.pl, w zakładce PLASTRY LIFTINGUJĄCE

Włosy szyte Afrykański skręt
  • Wyprzedaż!

Włosy szyte Afrykański skręt

162,60 zł Cena

Naturalny włosy szyte na taśmie, dla klientek ceniących sobie ekstrawagancki look. Włosy o różnych długościach i gramaturze 95-100, bardzo dobrej jakości, podatne na koloryzacje i stylizacje. Używane do najnowszych metod zagęszczania i przedłużania włosów.

Włosy szyte Ognisty brąz -...
  • Wyprzedaż!

Włosy szyte Ognisty brąz -...

203,25 zł Cena

Naturalne falowane włosy pochodzenia indyjskiego szyte na taśmie, bardzo dobrej jakościo kolorze ognistego brązu opalonego słońcem. Włosy idealne dokoloryzacji i stylizacji, używane do najnowszych metod przedłużaniai zagęszczania.

Włosy szyte Słoneczny blond
  • Wyprzedaż!

Włosy szyte Słoneczny blond

243,90 zł Cena

Naturalne włosy słowiańskie  naturalne szyte na taśmie,bardzo zdrowe o różnych długościach, gramaturze (95-100 gram), bardzo dobrej jakości, podatne na koloryzację i stylizacje, używane do najnowszych metod przedłużania i zagęszczania włosów lub stworzenia własnego clip-on. Struktura falowana , przeplatana w dwóch odcieniach blond z domieszką ciemny blond,czasami przypominająca balejaż. Wspaniała okazja by odmienić swój wizerunek i poczuć się piękną.Zwrot towaru do 14 dni na koszt sprzedawcy.

Włosy szyte Czarne...

203,25 zł Cena

Włosy szyte pochodzenia peruwiańskiego naturalne  , dziewicze o gramaturze 80-85 gram. Bardzo dobrej jakości,lśniące. Idealne do stylizacji jak i koloryzacji. Nadają się do wielokrotnej aplikacji . Zwrot towaru do 14 dni na koszt sprzedawcy.